Osteopathic Mechanical Link (LMO) – complete program

Czego się nauczysz

Koncepcja terapeutyczna stworzona w oparciu o 30 lat dorobku naukowego i doświadczenia klinicznego francuskich osteopatów.  Pozostaje w całkowitej zgodności z koncepcją A.T.Stilla, która stanowiła bazę do opracowania bardziej nowoczesnego i praktycznego podejścia, którego efektem jest LMO. Znana i doceniana na całym świecie. Stała się integralną częścią kształcenia we francuskich szkołach Osteopatii. Jest to metoda globalnej oceny pacjenta, która może być wykorzystywana w terapii samodzielnie lub pozostać częścią indywidualnego stylu pracy osteopaty.

Program szkolenia LMO zawiera się w sześciu trzydniowych modułach. Zaleca się odbywanie modułów w zaproponowanym przez twórców modelu, celem najlepszego zrozumienia programu Osteopathic Mechanical Link.

Program szkolenia został stworzony, by umożliwić uczestnikowi zastosowanie LMO w jego prywatnej praktyce zawodowej. Ten sposób pracy jest przeznaczony do szybkiego wdrożenia w praktyce, zaraz po ukończeniu kursu. Kurs oferuje nowe umiejętności, które mogą być bezpośrednio zintegrowane z innymi technikami leczenia osteopatycznego. Program daje osteopacie możliwość skutecznego przywrócenia równowagi funkcjonalnej pacjenta, niezależnie od wieku i problemu pacjenta. Jest to metoda, która umożliwia efektywne leczenie wszystkich pacjentów od przypadków najprostszych do tych najbardziej skomplikowanych.

Moduł LMO1 jest obowiązkowy i niezbędny do uczestnictwa w LMO2-LMO6.

Po kliknięciu w poszczególny moduł można dokonać zakupu wybranego szkolenia.

Ważne informacje

  • Język wykładowy francuski, tłumaczenie konsekutywne
  • Są to szkolenia podyplomowe po ukończeniu, którego uczestnicy otrzymują certyfikat
  • Uczestnicy: osteopaci (wystarczy zaświadczenie potwierdzające ukończenie studiów z zakresu osteopatii)
  • Miejsce szkolenia: Termy Maltańskie,Termalna 1, Poznań

Prowadzący szkolenie: Eric Prat

eric-prat1

 Eric Prat: Francuski osteopata ukończył A.T.Still Akademié w Lyon w 1988 r. Wraz z Paulem Chauffour na podstawie ponad 30 lat pracy naukowej i doświadczenia klinicznego opracował koncepcję diagnozy i terapii The Osteopathic Mechanical Link.
Opublikował: Mechanical Link, Fundamental Principles, Theory, and Practice Following an Osteopathic Approach , Le Lien Mécanique Ostéopathique, Théorie et pratique. Obecnie koncepcja jest nauczana we Francji i w wielu krajach. Stała się integralną częścią kształcenia we francuskich szkołach osteopatii.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *