O Nas

[RICH_REVIEWS_SHOW]

[RICH_REVIEWS_FORM]

Marta Devito
Marta Devito

5 out of 5 stars

posted 2 months ago

naprawde godny polecenia centrum osteopati. Marcin i jego zespol maja ogromna wiedze ale i tez rzadkie do spotkania w polsce doswiadczenie, pomogli mi ,mojej rodzine znajomym - wszystkim goraco polecam.

Michał Wypychowski
Michał Wypychowski

5 out of 5 stars

posted 5 months ago

Jestem pacjentem od ponad roku, kiedy to trafilem z bolaca lopatka. Okazalo sie, ze to wszystko od skreconej kostki. Jednak zaniedbania, ktore byly w moim ciele od lat, odslanialy po kolei inne problemy, z ktorym za kazdym razem Krzysztof (osteopata) i Klaudia (fizjoterapeutka) radzili i radza sobie bez problemu! Polecam!

Oliwia Małkiewicz
Oliwia Małkiewicz

5 out of 5 stars

posted 5 months ago

Za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona z wizyty. W Centrum Osteopatii mają naprawdę fachowy i kompetentny zespół. Z moją kontuzją zmagałam się ponad rok, słyszałam dużo wersji co mi jest u innych "fachowców", ale dopiero tutaj zostałam prawidłowo poprowadzona! Od pierwszej wizyty minęło kilka miesięcy i wiem, że w przyszłości nie pójdę nigdzie indziej po pomoc. Bardzo polecam to miejsce i na pewno każdemu mojemu znajomemu z czystym sumieniem podpowiem, które miejsce na mapce Polski jest godne zaufania 🙂